piątek, 28 kwietnia 2017

Jurij Tepes

  Hej :) Ale ten czas leci! To już końcówka kwietnia! Wakacje są już na wyciągnięcie ręki, a to samo zresztą z LGP. Czas między sezonami jest dla mnie okresem, kiedy warto dodać do swojej kolekcji kilka zdobyczy :) Jeżeli zastanawiacie się kiedy najlepiej wysyłać prośby o autografy to z doświadczenia wiem, że jest to okres po sezonie. Zawodnicy mają wtedy więcej czasu na tego typu rzeczy :)
  Jestem zachwycona Waszą reakcją na przeprowadzony przeze mnie wywiad! Byłam bardzo ciekawa Waszej reakcji i była ona fantastyczna! DZIĘKUJĘ! Oczekujcie na drugą część :)
  Dziś chciałabym Wam zaprezentować autografy Jurija Tepesa. Jeden z nich zdobyłam  pisząc już baardzo dawno temu do Sport2000. Niestety nie wiem, czy dalej wysyłają autografy, ale warto próbować! Pamiętam, że wtedy też ryzykowałam, ponieważ nie miałam pewności czy odsyłają, ale było warto! Przyszło do mnie wtedy naprawdę sporo autografów :) Co do tego konkretnej karty, to dostałam dwie takie same i jedną wysłałam już na wymianę.
Drugą z nich zdobyłam na PŚ w Zakopanem. Można łatwo stwierdzić, że obie te karty są bardzo do siebie podobne.
  Dowiedziałam się, że Fischer również odsyła sporą liczbę kart. Niestety, w większości są one niepodpisane. Jeżeli śledzicie mojego bloga już dłużej to wiecie, że kocham karty z serii Fischer! A te najnowsze są po prostu przepiękne! Myślę, że napisanie do nich jest dobrą opcją dla tych, którzy często jeżdżą na zawody, ponieważ tam możecie zdobyć na nich autografy zawodników :)

Życzę wypchanych skrzynek!
Pozdrawiam :)

13 komentarzy:

 1. Świetne grafy, Jurij jest jednym z nielicznych Słoweńców, których lubię, a nie mam jeszcze jego karty, chyba pora to nadrobić ;) Karty Fischera również uwielbiam, pora do nich napisać :) Poprzedni post był super, nie dziwię się reakcji ;)))
  Zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/04/17-elias-tollinger.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  Również uważam, że okres po sezonem to najlepszy czas do powiększenia swojej kolekcji :)
  Dodałam Twojego bloga do polecanych u mnie i będę zaglądać częściej :D
  Zapraszam do mnie: http://aleksandra-autografy.blogspot.com/2017/04/10-sven-hannawald.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Super Blog:) Blog dodaje do polecanych;) Zapraszam do mnie:
  http://autografysisi.blogspot.nl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)

  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń