poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Gregor Schlierenzauer II

Witam Was kochani! Tak wiem, musieliście dość długo czekać na ten wpis! Bardzo Was za to przepraszam, ale jeszcze nie przyszły mi żadne nowe autografy chociaż mnóstwo próśb wysłałam. Zaraz będę wszystko nadrabiać, zobaczę jakie autografy udostępniliście :) Myślę, że jeżeli w najbliższym czasie nadal będą pustki w skrzynce to zrobię tutaj post z Zakopanego.
Może teraz coś o autografie. Nie pamiętam ile dokładnie czekałam. Wydaje mi się, że prośbę wysłałam we wrześniu 2014 a autograf dostałam w styczniu/lutym 2015 czyli ok. 5 miesięcy. Mam drugi bardzo podobny autograf Gregora od AZN i był on podpisany długopisem a ten jest normalnie markerem :) Zawodnika aktualnie bardzo lubię chociaż był okres, że nie przepadałam za nim, ale ostatnio bardzo się zmienił. Zapamiętam go szczególnie także po tym, jak puścił mi oczko w Zakopanem :)
A oto adres pod który pisałam do Gregora:
Gregor Schliereuzauer
Serlesstrasse 19
A-6166 Fulpmes
AustriaMam nadzieję, że przynajmniej Wam się nie domykają skrzynki :)
Pozdrawiam!

6 komentarzy:

  1. Gratuluję! :) Fajna karta. Też teraz mam inne podejście do tego zawodnika, polubiłam go chociaż dawniej to wręcz mnie irytował - zawyżone noty, pupilek FISu. Ale teraz jest na szczęście inaczej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluje :)
    Ja nadal czekam na autografy od AZN

    OdpowiedzUsuń