niedziela, 6 września 2015

TOP 10 najważniejszych autografów

Hej kochani :) Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnieliście... tak jak pisałam w ostatnim poście, cisza na blogu oznacza brak autografów. Mam zamiar jeszcze w tym miesiącu wysłać kilka nowych próśb o autograf za granicę. Żeby nie było, że ciągle mnie tu nie ma, chcę dziś zrobić post o najważniejszych autografach w mojej kolekcji.
Kolejną sprawą jaką chciałabym poruszać to to, że za jakiś czas chciałabym zmienić trochę styl mojego bloga. Chcę, żeby nie były tu tylko autografy, ale i inne rzeczy np. newsy, różne informacje, ciekawostki itp. Oczywiście wszystko o skokach narciarskich. Co o tym myślicie? Nadal jednak będę dodawała autografy :)
Wracając do tematu posta...... zaczynajmy!

10.  Andrzej Zapotoczny
Kilka słów na temat tego autografu. Zajmuje on miejsce 10, ponieważ zawiera dedykację. Nie prosiłam o nią Andrzeja, więc była to dla mnie miła niespodzianka :)


9. Klemens Murańka
Bardzo lubię ten autograf dlatego, że podoba mi się ogólnie wygląd tej karty. Bardzo ładna kolorystyka ;) Ale zawiera też pozdrowienia także to też jest na plus :)

8. Jakub Kot
Kolejna dedykacja o którą nie prosiłam :) Znowu miła niespodzianka dla mnie!

7. Severin FreundJeden z moich najnowszych autografów, jednego z moich ulubionych zawodników :) Bardzo długo chciałam mieć ten autograf..... aż w końcu dostałam go! Bardzo się cieszę, że jest w mojej kolekcji!

6. Andreas Wank
I znowu dedykacja! Kolejna o którą nie prosiłam! :) Co do samego zawodnika to bardzo go lubię. Ten autograf też jest dla mnie ważny.

5. Adam Małysz
Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ten autograf jest dla mnie ważny. Pewnie każdy kolekcjoner chciałby żeby w jego kolekcji znalazł się autograf Adama Małysza! :)

4. Simon Ammann


Jest to jeden z moich ulubionych skoczków! Uwielbiam go! Dlatego posiadanie jego autografu było dla mnie rzeczą naturalną :)

3. Kamil Stoch I


Jest to mój pierwszy autograf! Pierwszą prośbę o autograf wysyłałam do Eve-nement Teamu o podpis Kamila Stocha :)

2. Kamil Stoch II


Bardzo zależało mi na tym autografie i czekałam z niecierpliwością aż wyjdzie.... mam ją! Karta Kamila Stocha z Kryształową Kulą! Wyjątkowy autograf w kolekcji!

1. Kamil Stoch III!!!!


Jak już zauważyliście po ostatnim TOP 3 to Kamil Stoch jest moim ulubionym zawodnikiem! Ten ostatni autograf jest o tyle bardziej wyjątkowy od pozostałych, że zawiera dedykację! :)
Mam nadzieję, że podobał Wam się ten post. Był on inny niż zawsze ;). Bardzo Was proszę piszcie mi w komentarzach lub na e-mail czy podobał Wam się ten post i co sądzicie o moim pomyśle zmiany stylu pisania mojego bloga. Wasza opinia jest dla mnie najważniejsza!
Pozdrawiam i mam nadzieję, że następny post będzie już z nowym autografem :)

2 komentarze:

 1. Gratuluję ;)
  http://autografy-patrycji-jablonskiej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje wszystkich autografów :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/09/1-kamil-stoch.html
  zapraszam do mnie, dopiero zaczynam

  OdpowiedzUsuń