środa, 4 lutego 2015

Kamil Stoch II

Hej hej hej :) BARDZO BARDZO BARDZO Was wszystkich przepraszam za moją dłuugą nieobecność, jednak była ona spowodowana brakiem autografów ;< Teraz mam ich dość dużo więc nadrobimy stracony czas :) Mam Wam też sporo do opowiedzenia! W styczniu wygrałyśmy z kuzynką konkurs i byłyśmy na PŚ w Zakopanem (konkurs drużynowy i indywidualny) jako VIP :) Każdy skoczek przechodził koło mnie, po prostu był na wyciągnięcie ręki! Zdobyłam sporo autografów ;) + W hotelu w którym nocowałyśmy był również Walter Hofer i mam z nim zdjęcie. Wspaniałe dni... jednak najpiękniejsze było to, że Kamil Stoch wtedy zwyciężył! Za jakiś czas pokażę Wam kilka zdjęć :)
Autograf, który dzisiaj Wam pokażę dostałam od Eve-nement Team. Czekałam na ten list... prawie rok! Myślałam, że gdzieś zginął.. hah, jednak nie :) W środku było aż 6 autografów i tylko jeden z nich mi się powtórzył! Bardzo ucieszyłam się z autografu od Kamila, ponieważ jest on na najnowszej karcie.. z Kryształową Kulą!
Obiecuję, że teraz będę pisać do Was częściej :) Planuję pewną niespodziankę, ale zdradzę ją dopiero wtedy, gdy wszystko się uda.
A to znany Wam adres pod który wysyłałam prośbę o najnowsze autografy:


Eve-nement Team
ul. Krupówki 20
Skrytka Pocztowa 236
34-500 Zakopane


Czas oczekiwania to ok. 9/10 miesięcy :)
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo przepraszam! :)


6 komentarzy: